Központ

Szeged, Pöröséri út 2.

Kapcsolat

+36 30 126 1849

Levelezési cím

6701 Szeged Pf.: 684.

A 100%-ban magyar tulajdonú Turbo Tech Hungary Kft. budapesti csapatába keresünk beágyazott szoftver- és/vagy hardverfejlesztő kollégát, akár gyakornokként is. Ha szeretnél kulcsfontosságú szereplő lenni egy stabilan növekvő cégben, jelentkezz most!

Egyetemi tanulmányokat folytató hallgatók előnyben!

Munkaköröd az alábbiakból fog állni:

  • Beágyazott rendszerek tervezése (szoftver és/vagy hardver)
  • STM32 mikrokontrollerek programozása C / C++ nyelven
  • Projektek menedzsmentje az ötlettől a megvalósításig
  • Az értékesítési, gyártási, installációs csapat szakmai támogatása

Pozíció betöltéséhez szükséges kompetenciák

Kulcskompetenciák

  • Villamosmérnöki tanulmányok, beágyazott rendszerekkel kapcsolatos szakirány
  • FreeRTOS, vagy más beágyazott operációs rendszer ismerete
  • Jártasság a beágyazott rendszerek hibakeresésében (debug), tesztelésében
  • Angol szaknyelvi ismeretek a munkavégzéshez

Elvárt soft-skillek

  • Önálló, proaktív munkavégzés
  • Szakmai elhivatottság
  • Pozitív szemlélet
  • Fejlődésre való nyitottság

Szükséges nyelvtudás

  • Középszintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • STM32 mikrokontrollerek programozásában szerzett tapasztalat
  • Különböző vezeték nélküli adatátviteli protokollok ismerete (Bluetooth, WiFi, LoRa, Zigbee…)
  • Jártasság a kevert jelű (analóg+digitális) áramkörtervezésben
  • Jelfeldolgozási, méréstechnikai ismeretek
  • Gyakorlatban alkalmazott EMC ismeretek
  • Unix/Windows szoftverfejlesztői alapok (C#, .NET, Azure, Java)
  • Projektmenedzsment tapasztalata
Turbo Tech Hungary Kft.

Munkavégzés részletei

Heti óraszám

  • heti 40 órás munkahét
  • lehetőség szakmai gyakorlatra

Munkavégzés helye

  • Budapest, IV. kerület
  • és/vagy home office

Amit ajánlunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • A cég sikereiben való részvétel
  • Modern technológiák használata
  • Rugalmas munkaidő-beosztás, opcionális home office lehetőség
  • Magasan képzett, nyitott gondolkodású, fiatal csapat
  • Saját ötletek, elképzelések megvalósítása – részvétel a teljes termékfejlesztési ciklusban

Szükséges dokumentumok

  • fényképes szakmai önéletrajz

  • pozíció megjelölésével és a
  • szakmai önéletrajz megküldésével a nadudvaris@turbotechhungary.hu email címre